PCR a Antigénové testovanie COVID-19 / PCR and Rapid antigen testing for SARS-CoV-2

Vážení občania,

dovoľujeme si Vás informovať, že od 16.11.2020 je možné na Regionálnom úrade verejného zdravotníctva so sídlom v Poprade využiť možnosť bezplatného testovania na ochorenie spôsobené koronavírusom SARS-CoV-2 formou antigénových testov.

Testovanie prebieha v dňoch :

 • pondelok, streda a piatok

 • v čase od 10:00 h do 13:00 h

Odbery biologického materiálu sa vykonávajú v exteriéri pod prístreškom naľavo od hlavného vchodu do budovy RÚVZ. Miesto je označené nápisom „Odberové miesto – antigénové testovanie“.

Zároveň Vás upozorňujeme, že na odberové miesto je potrebné sa dostaviť s občianskym preukazom, ktorý je potrebný na overenie registrácie pred odberom. 

 

Doplnenie 3.2.2021 :

Na Regionálnom úrade verejného zdravotníctva so sídlom v Poprade pribudla možnosť testovania na ochorenie spôsobené koronavírusom SARS-CoV-2 formou PRC testov.

Testovanie prebieha v dňoch :

 • pondelok, streda a piatok

 • v čase od 07:00 h do 10:00 h

Odbery biologického materiálu sa vykonávajú v exteriéri pod prístreškom naľavo od hlavného vchodu do budovy RÚVZ. Miesto je označené nápisom „Odberové miesto – PRC testovanie“.

Zároveň Vás upozorňujeme, že pre vyšetrenie platia rovnaké podmienky registrácie a objednávania na stránke korona.gov.sk ako v prípade Antigénových testov

 

Doplnenie 11.1.2021 :

Na Antigénové testovanie je potrebné sa objednať elektronicky na stránke korona.gov.sk, podľa nariadenia na príslušný deň a čas.

 • Objednaní budú otestovaní podľa priradeného času.

 • Neobjednaní podľa možnosti voľných kapacít.

Výsledok testu bude doručený formou SMS správy.

 

Dear citizens,

We would like to inform you that from 16.11.2020 it's possible to use the free testing service for the disease caused by the SARS-CoV-2 Coronavirus. This is in the form of antigen tests at the Regional Public Health Authority Poprad.

 • Mondays, Wednesdays and Fridays

 • between 10:00 am to 01:00 pm

Testing is carried out outdoors, under a shelter to the left of the main entrance to the RÚVZ building (Regional Public Health Authority Poprad, Zdravotnícka street 3525/3, Poprad). The site is marked "Odberové miesto - antigénové testovanie (Collection site - antigen testing)".
We would like to inform you that it is essential to come to the collection point with an identification document (ID card, passport, residence permit), which is necessary to verify the registration before performing the test 

 

Update on 3.2.2021:

The Regional Public Health Authority Poprad has added the possibility of testing for diseases caused by the coronavirus SARS-CoV-2 Coronavirus in the form of a PRC test.

 • Mondays, Wednesdays and Fridays

 • between 07:00 am to 10:00 am

Testing is carried out outdoors, under a shelter to the left of the main entrance to the RÚVZ building (Regional Public Health Authority Poprad, Zdravotnícka street 3525/3, Poprad). The site is marked "Odberové miesto - PRC testovanie (Collection site - PRC testing)".

You are required to book an appointment for Antigen Testing online, on the website korona.gov.sk, for the desired date and time.

 

Update on 11.1.2021:

You are required to book an appointment for Antigen Testing online, on the website korona.gov.sk, for the desired date and time.

 • Those with appointments will be tested according to their assigned times.

 • Those without appointments will be tested depending on availability of free testing slots.

The test result will be delivered in the form of a text message.

Novinky a aktuality

Kde nás nájdete? Regionálny úrad verejného zdravotníctva so sídlom v Poprade nájdete na Zdravotníckej ulici 3525/3. Nízka dvojpodlažná budova priamo susedí s areálom hlavnej popradskej nemocnice.

Navigovať Kontakt Kontaktný formulár
Prehliadaním našej stránky súhlasíte s používaním súborov cookies. Tie nám pomáhajú vylepšovať naše služby.
Viac informácii o cookies a ich vypnutí.
Súhlasím